Diamantová korunka Vacuum brazed – různé velikosti

Vrtací korunka na dlažbu, do kamene

Technologie vakuového pájení – VACUUM BRAZED
Technologie VB spočívá v lepení syntetických diamantů na tělo nástroje pomocí pájecího prostředku (na bázi mosazi). provádí SE ve vakuu. Takové spojení zaručuje vysokou čistotu, pevnost spojení diamantových zrn s matricí a tělesem. Žádné laserové pájení nebo svařování. Absence pájených nebo laserem svařovaných prvků (diamantových segmentů), které by se mohly během provozu oddělit od těla, zaručuje, že nástroj je bezpečný pro použití. Nástroje VB lze používat za mokra i za sucha a jejich použití zahrnuje následující materiály: beton, cihly, sklo, asfalt, laminát, PVC, ocel, neželezné kovy, dřevo, kamenina atd

Diamantová korunka set 6, 8, 10, 12 mm M14

Vykružovací korunka s ostřím z diamantového prachu. Průměr 6 mm / 8 mm / 10 mm / 12 mm x 60 mm. dodáváme v kufříku včetně hexa adaptéru pro přesnou práci s vrtačkou.

Diamantové korunky jsou určené pro vrtání kamene, keramické dlaždice, mramoru, žuly a na většinu stavebních materiálů. Není nutné chlazení.

Technologie vakuového pájení – VACUUM BRAZED
Technologie VB spočívá v lepení syntetických diamantů na tělo nástroje pomocí pájecího prostředku (na bázi mosazi). provádí SE ve vakuu. Takové spojení zaručuje vysokou čistotu, pevnost spojení diamantových zrn s matricí a tělesem. Žádné laserové pájení nebo svařování. Absence pájených nebo laserem svařovaných prvků (diamantových segmentů), které by se mohly během provozu oddělit od těla, zaručuje, že nástroj je bezpečný pro použití. Nástroje VB lze používat za mokra i za sucha a jejich použití zahrnuje následující materiály: beton, cihly, sklo, asfalt, laminát, PVC, ocel, neželezné kovy, dřevo, kamenina atd

Dedra Akumulátorový šroubovák 12V, 1,5 Ah, 3-5h, 0-700rpm – DED7875

Vrtací šroubovák DED7875 je určen k vrtání a šroubování do materiálů, jako je dřevo, kov nebo plast. Zařízení je vybaveno baterií 1,5 Ah v lithium-iontové technologii s napětím 12 V. Pouzdro je vyrobeno z nylonu s příměsí skleněného vlákna, díky čemuž se zvýšila odolnost proti mechanickému poškození a UV záření. Ergonomii a pohodlí práce zvyšuje: nízká hmotnost zařízení a pogumovaná rukojeť. Dodatečné osvětlení LED umožní přesnou práci na podexponovaných a těžko dostupných místech.

Balení obsahuje

 • Akumulátorová vrtačka
 • baterie
 • Nabíječka
 • Kufr

Dedra Příklepová vrtačka 700W DED7958K

Příklepová vrtačka DED7958K je určena pro lehké renovace a stavební práce. Pomocí větrného mlýna můžeme vyvrtat otvory do materiálů, jako je beton, cihly, kov nebo dřevo. Rychlost otáčení vrtačky lze nastavit v rozsahu od 0 do 2300 ot/min, a to podle pracovních podmínek. Pro zajištění pohodlí při práci má vrtačka pogumované rukojeti a spínač nepřetržitého provozu. Další výhodou tohoto modelu je další 360 ° nastavitelná rukojeť s omezovačem hloubky.

Balení

 • Vrták
 • Hloubkový doraz
 • Chuck key
 • Sada elektrografitových kartáčů

Dedra Příklepová vrtačka 1100W DEDRA DED7961

Příklepová vrtačka DED7961 je určena pro lehké renovace a stavební práce. Otáčky vrtačky lze nastavit v rozsahu od 0 do 1 200 otáček za minutu u prvního rychlostního stupně a od 0 do 3 200 otáček za minutu u druhého rychlostního stupně. Aby byl zajištěn komfort práce, má vrtačka pogumované rukojeti a spínač pro nepřetržitý provoz. Další výhodou tohoto modelu je další 360 ° nastavitelná rukojeť s omezovačem hloubky. Motor je uzavřen v utěsněném hliníkovém krytu.

Balení obsahuje

 • Vrták
 • Hloubkový doraz
 • Klíč pro sklíčidlo
 • Sada elektrografitových kartáčů

Dedra Vrtací kladivo 1500 W 5J SDS+ DED7836

Příklepová vrtačka DED7836 se používá k vrtání s příklepem do betonu, železobetonu a jiných stavebních materiálů.Je určen i na lehčí obuvnické práce.3 provozní režimy umožňují používat toto zařízení i pro vrtání do materiálů jako dřevo nebo kov. Vše je zabaleno ve funkčním kufru.

Dedra Bourací kladivo SDS MAX 1150W, 15J – DED7849

Demoliční kladivo Dedra je vybaveno velmi efektivním a výkonným motorem o výkonu 1150 W. Díky tomu je ideální na dlouhodobé, středně těžké kovací práce. Nástroj bude dobře fungovat při odstraňování staré terakoty, demolici příček, kování podlah, drážkování.

Díky své univerzálnosti a možnostem je vynikajícím nástrojem při renovacích a stavebních pracích a umožňuje rychlé použití elektrikářem, stavitelem, instalatérem a montážníkem klimatizace.

Speciální konstrukce založená na maximálním snížení hmotnosti umožňuje snadnou práci s kladivem v různých pozicích (včetně výšky nářadí).Dodatečná boční rukojeť zvyšuje kontrolu nad nářadím při manévrování.Sada s nářadím obsahuje dláto a hrot, které vám umožní okamžitě začít pracovat.

Vlastnosti produktu:

 • Lehký a kompaktní design umožňuje pohodlně pracovat v různých pozicích, dokonce i nad hlavou
 • Dodatečná boční rukojeť zvyšuje kontrolu nad nářadím při manévrování
 • Při okování lze použít elektropneumatický šok se silou 15 J a frekvencí 4200 bpm
 • Sklíčidlo SDS-Max pro efektivní kování
 • Sada obsahuje dláto a zašpičatělý tvar, které vám umožní začít pracovat ihned po vybalení přístroje

DEDRA Bruska úhlová 125mm, 950W, DED7951

Úhlové brusky, známé také jako flexy nebo rozbrušovačky, využijete k hrubému broušení, nebo řezání materiálu (záleží na tom, zda použijete brusný, nebo řezný kotouč). Brousit a řezat úhlová bruska zvládne dřevo, zdivo, beton, plasty i kovy. Často se používá k dělení obkladů a dlaždic.

DEDRA ÚHLOVÁ BRUSKA 230 mm (soft start) DED7939

Úhlová bruska DED7939 vhodná pro 230mm kotouče s montážním otvorem o průměru 22,2 mm. Kryt brusky je vyroben z nylonu s příměsí skelných vláken, což zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a UV záření. Rychloupínací systém pro upevnění ochranného krytu kotouče eliminuje delší prostoje při výměně kotouče. Boční rukojeť lze podle potřeby namontovat do tří poloh a pogumování zajišťuje stabilitu a bezpečné uchopení.

Tento model mlýnku je navíc vybaven funkcí pozvolného rozběhu, neboli takzvaným “soft-start”, který eliminuje trhavý efekt při spouštění brusky, a dlouhý, až třímetrový napájecí kabel, takže se s nářadím můžete volně pohybovat, aniž byste jej museli zapojovat ze zásuvky do zásuvky.

Dedra Přímočará pila 600W – DED7964

Přímočará pila je nástroj určený k řezání materiálů, jako je dřevo, kov, plast. Zdvih pilového kotouče na úrovni 20 mm zaručuje velmi vysokou účinnost zařízení při práci s tvrdými a silnými materiály. Přímočará pila DED7964 je vybavena třístupňovou funkcí ořezávání a funkcí přesného řezání. Pilové kotouče lze vyměnit rychle a efektivně bez použití jakýchkoli nástrojů. Patku přímočaré pily lze sklopit na obě strany v rozsahu 0-45 °, což nám umožňuje dosáhnout úhlového řezu.

Balení:

 • Vykružovačka
 • Pilový kotouč na dřevo
 • Pilový kotouč na kov
 • Imbusový klíč
 • Koncovka pro připojení odsávání třísek

DEDRA PILA RUČNÍ1500W – DED7925

Ruční kotoučová okružní pila Dedra DED7925 pro přesný řez, určena ke každodennímu používání i ve stavebních podmínkách.

Dedra míchadlo 1200W, 2 rychlostní M14, DED7928

Elektrické míchadlo je určeno k míchání kapalných materiálů (barvy, lepidla) a sypkých (malty, omítky, atd.) Stavebních materiálů jako barvy, malty, lepidla, omítky a podobné látky. Vhodné míchadlo je nutné zvolit podle konzistence materiálu a jeho množství.

Dedra míchadlo 1600W, 2 rychlostní M14, DED7930

Popis:

Dvourychlostní míchadlo na lepidla, maltu a barvy.

Elektrické míchadlo Dedra DED7930 je určeno k míchání kapalných materiálů (barvy, lepidla) a sypkých (malty, omítky, atd.) stavebních materiálů, jako barvy, malty, lepidla, omítky a podobné látky. Vhodné míchadlo je nutné zvolit podle konzistence materiálu a jeho množství. Typ míchadla je nutné zvolit v souladu s informacemi obsaženými na obalu míseného materiálu.

Elektrické míchadlo má velice snadnou a jednoduše uchopitelnou obsluhu. Díky skvělému ergonomickému provedení se dobře drží i při vyšších otáčkách, aniž by se vaše ruka nebo dlaň vystavovala nepříjemnému otlaku. Při dodržování správného postupu vám nehrozí žádné nebezpečí. Stavební míchadlo je skvělým nástrojem při rekonstrukci, opravách i výstavbě. Dokáže usnadnit práci a ušetřenou energii tak budete moct využít na důležitější věci. Silný výkon, dvě rychlosti a skvělá ergonomie – to jsou hlavní výhody této pracovní pomůcky.

Vybavení: Míchadlo, klíče, stroj

Pistol na tmel DEDRA 1201-04

Ždímačka na trubky s rámem model 1201-04 s rotující trubkou. S jeho pomocí můžeme vytlačit všechny druhy lepidel, silikonů nebo hmot. Navrženo pro kapacitu zkumavek až 330 ml. Rotující trubice nám umožňuje pracovat i na těžko přístupných místech.

Diamantový řezný kotouč Super Turbo

Diamantový kotouč H1147 se používá k řezání betonu, železobetonu, kamene a keramika. Kontinuální super turbo kroužek zajišťuje efektivní a rychlé řezání tvrdých materiálů.