Multiplex-Tablety MASTERsil dóza

Multiplex Tablet jsou komplexní, pomalu rozpustné 200g tablety, určené pro všestrannou péči o bazénovou vodu.
V každé tabletě je vedle vysoce účinného chloračního prostředku obsažen i algicid, vločkovač a stabilizátor chloru, což dodává tomuto výrobku mnohostranné účinky.

Blokátor tvrdosti MASTERsil láhev 1l

Tekutý přípravek pro ošetření mineralizované (např. studniční) bazénové vody.
Přípravek zablokuje minerály způsobující tvrdost vody a případně rozpuštěné kovy způsobující zákal (např. železo, mangan) do stabilního komplexu.
Takto ošetřená voda nevytváří usazeniny ani zákal.

Chlor šok MASTERsil

Chlor-Šok je určen pro rychlou úpravu hodnoty chlóru v bazénové vodě při náhlém zhoršení její kvality v průběhu sezóny. Přípravek ničí všechny běžně se vyskytující bakterie a vodní řasy. Přípravek je možné použít i pro počáteční chlorování při napuštění nebo pro pravidelnou údržbu vody.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Křišťál MASTERsil láhev 1l

Je tekutý anorganický přípravek pro úpravu vody v bazénu.
Vyvločkuje (vysráží) i velmi jemné rozptýlené částice do shluků, které lze snadno zachytit v pískovém filtru pomocí vysavače nebo průběžnou filtrací bazénové vody.

Modrá skalice 1 kg

Modrá skalice neboli síran měďnatý pentahydrát je látka s širokým spektrem použití, zejména na zahradě nebo při úpravě vody.

pH- MASTERsil dóza 1,6kg

pH– je přípravek pro zvyšování kyselosti (snížení pH) bazénové vody.
Voda ke koupání má mít hodnotu pH 7,2–7,6. V tomto rozmezí je zajištěno nejlepší působení ostatních přípravků pro ošetřování bazénové vody a tím její zdravotní nezávadnos

Přípravek proti řasám PLUS MASTERsil láhev 1l

Přípravek proti řasám PLUS je tekutý přípravek pro likvidaci a prevenci proti řasám.
Ničí všechny druhy řas vyskytujících se v bazénech, má bakteriostatické účinky proti některým patogenním bakteriálním kmenům.
Přípravek lze kombinovat se všemi dezinfekčními přípravky, obsahujícími chlor, brom, kyslík.

Vločkovač MASTERsil dóza 1kg

Vločkovač je speciální přípravek, který i velmi jemně rozptýlené nečistoty sdruží do větších celků (vyvločkuje) a ty je možné následně snadno odfiltrovat ve filtračním zařízení.

Gelový čistič bazénů “S”, 1l

Kapalina alkalického charakteru, napomáhá odstranit vápenaté usazeniny, mastnotu, rezavé skvrny na stěnách a okrajích bazénu. Nenarušuje bazénové materiály – obklady, plasty, nátěry, nerez.

Použití: Neředěný přípravek se nanese houbou nebo hadříkem na znečištěná místa bazénu. Při čištění stěn se doporučuje odpustit vodu cca 5-10 cm pod zněčištěné místo. Nechá se působit 5-10 min a poté se mechanicky odstraní např. pomicí kartáčku. V případě silného znečištění se postup opakuje. Poté se místo opláchne vodou.